Podmínky užívání stránek

Stranka

1. Poskytované služby

Webová stránka zprostředkovává fyzickým i právnickým osobám (dále jen Uživatelům) prodej vozidel. Zveřejňování inzerátů je zpoplatněno. Cena za jeden inzerát se pohybuje v rozmezí 10 bodů . Inzerát musí obsahovat nabídku konkrétního vozidla za pevně stanovenou cenu, pravdivé údaje o vlastnostech, stavu a historii vozidla a o všech právních problémech, týkajících se vozidla (jestliže takové existují). Pokud prodávající nabízí vozidlo s přenecháním leasingu, musí podrobně rozepsat jeho počty a výši do příslušných polí.

2. Uživatel

2.1 Stránku mohou užívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé. Uživatelé se mohou registrovat pomocí uživatelského jména a hesla. Účet každého uživatele je aktivován prostřednictvím potvrzujícího odkazu, který je uživateli zaslán na zadanou emailovou adresu. Obnovení hesla v případě zapomenutí je možné rovněž prostřednictvím emailu. Možná je také registrace přes Facebook, kde Uživatelé nemusejí zadávat přihlašovací údaje.
2.2 Uživatel souhlasí se zasíláním informačních materiálů a aktualizací na webu formou emailových zpráv.
2.3 Uživatel souhlasí s používáním souborů cookie (viz. Informace o souborech cookie).
2.4 Uživatel souhlasí, že společnostem, jejichž reklamy se objevují na webové stránce Provozovatele, mohou být zprostředkována data o Uživatelích a údaje o návštěvách těchto či jiných webových stránek za účelem poskytování reklam, která Uživatele mohou zajímat.

3. Aktualizace a editace stránky

3.1 Stránka může zůstávat v nezměněné podobě, ale může být i upravována, a to bez předchozího upozornění Provozovatele.
3.2 Základní cena vložení inzerátu je 10 Kč, ale tato cena se může měnit v průběhu reklamních akci (začátek a ukončení akce je na provozovateli a uskutečňuje se bez předběžného upozornění uživatelům).
3.3 Doba uveřejnění inzerátu je 30 d. Po uplynutí této doby bude inzerát automaticky smazán. Uživatel může zveřejnit neomezené množství inzerátů, cena každého dalšího aktivního inzerátu se zvyšuje (podrobnější informace).
3.4 Inzeráty narušující nebo zcela nevhodné inzeráty (podle uvážení Provozovatele) mohou být upraveny nebo úplně odstraněny, a to bez peněžní kompenzace. Provozovatel si ponechává právo na kontrolu obsahu inzerovaných nabídek.
3.5 Zakázaná inzerce:

 • Publikace odkazů
 • Webové stránky a loga firmy
 • Používání velkých písmen s výjimkou zkratek a oficiálních názvů
 • Nadměrné množství interpunkčních znamínek, emotikonů a jiných znaků, publikace HTML znaků
 • Tázací, rozkazovací či zvolací věty, nepravdivé informace, subjektivní popis vlastností nabízeného zboží (superlativy, nadsazené výrazy apod.) s úmyslem zvýšit šanci na prodej
 • Nabídka kradených a pašovaných vozidel
 • Nabídka dokladů a technických průkazu, pohonných hmot
 • Klamavá inzerce, která je v rozporu s dobrými mravy a podmínkami užívání webové stránky
 • Zveřejňování více nabídek v jednom inzerátu
 • Používání ilustrační fotografie, značky vozidla na místo fotografie či fotografie jiných uživatelů
 • Nadměrná úprava fotografií (stínování, kolorování, rámování, atd.), která by způsobila nečitelnost fotografie a klamala by zájemce o koupi

4.Provozovatel

Provozovatelem webové stránky 420auto.cz je Igor Popov, IČ: 88069320.


5. Zřeknutí se zodpovědnosti

5.1 Provozovatel  neodpovídá za činnost a způsob využívání služeb Uživatelů webových stránek, nenese odpovědnost za zneužití služeb třetí osobou
5.2 Provozovatel se zříká odpovědnosti za možné způsobené škody, neručí za případné nedostatky, ztráty, neprovedené platby, neručí za dodání, kvalitu, využitelnost
5.3 Provozovatel se zříká odpovědnosti za porušení autorských práv v souvislosti s publikováním materiálů třetích stran (při publikování inzerátu je povinen dodržovat všechny zákony a autorská práva uživatel).
5.4  Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních údajů, které Uživatel sám uvádí v inzerátu, nebo ke kterým získala neoprávněný přístup třetí osoba. Uživatel dává souhlas k anonymnímu užití dat pro statistické a registrační účely.
5.5 Provozovatel dále neodpovídá Uživatelů či třetí straně za možné vzniklé škody způsobené nedostupností serveru


Výše uvedené podmínky nabývají platnosti v okamžiku uveřejnění. Provozovateli je vyhrazeno právo tyto podmínky změnit podle jeho uvážení.

 

 

------

Populární značky

Škoda: Fabia, Octavia, Superb, Yeti, Roomster 

Volkswagen: Caddy, Golf, Golf Plus, Passat, Polo, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Transporter

Ford: C-Max, Fiesta, Focus, Mondeo, S-Max, Transit,

Renault: Clio, Megane, Scenic,